pomoc zdalna

aktualnosci


pomoc zdlana
System pomocy zdalnej.

Proszę uruchomić program wsparcia zdalnego i podać konsultantowi ID.


pobierz dla Windows


pomoc zdalna


pobierz dla Mac OS


Korzyści Outsourcingu IT

Czy Outsourcing IT to lekarstwo na całe zło kryzysu? Nie. Ale zdecydowanie jest sposobem na zmniejszenie kosztów w firmie. W chwili obecnej gdy nad przedsiębiorcami wisi widmo drugiej fali kryzysu takie rozwiązanie jest coraz częściej wybierane. Zlecenie obsługi informatycznej zewnętrznej firmie, która dysponuje wiedzą i doświadczeniem wykwalifikowanych pracowników jest bardziej opłacalnym rozwiązaniem niż zatrudnienie specjalisty IT na etat.

Zatrudnienie specjalisty wiąże się również z ryzykiem iż dysponuje on wiedzą w jednej konkretnej dziedzinie. Często problemy czy zagadnienia pojawiające się w codziennej pracy wymagają specjalistycznej wiedzy z różnych dziedzin. Korzystając  ze wsparcia firmy zewnętrznej, która dysponuje zespołem specjalistów mamy pewność iż nasz problem zostanie szybko i skutecznie rozwiązany. Dzięki outsourcingowi mamy również dostęp do wiedzy specjalistów, obsługujących nowe systemy i technologie IT, które możemy wykorzystać w swojej firmie.

Kolejna zaletą Outsourcingu IT jest zwiększone bezpieczeństwo danych. W przeciwieństwie do informatyka zatrudnionego na etat firmy zewnętrze nie posiadają danych aplikacji używanych w firmie, co uniemożliwia wypłynięcie takich danych z firmy. Firmy outsourcingowe dbając o zaufanie klientów mają wprowadzone ostre procedury bezpieczeństwa, które mają zapobiec takim sytuacjom.

POWRÓT