pomoc zdalna

aktualnosci


pomoc zdlana
System pomocy zdalnej.

Proszę uruchomić program wsparcia zdalnego i podać konsultantowi ID.


pobierz dla Windows


pomoc zdalna


pobierz dla Mac OS



Najczęstsze hasła wyszukiwane w internecie w 2011 roku.

Koniec roku to czas podsumowań. Dzięki usłudze Google Zeitgeist możemy sprawdzić jakie hasła w tym roku były najczęściej wyszukiwane. Najczęściej wpisywanym hasłem na świecie w 2011 roku było Rebecca Black. Amerykańska młoda wokalistka przebiła swoja popularnościa hasła takie jak Google Plus, Iphone, Adele czy Steve Jobs.

W Polsce największą popularnością cieszył się Kwejk. Zaraz za nim znalazł się Minecraft a na 3 miejscu Facebook. Pierwszą piątke zamykają: Spis Powszechny i X Factor. Często wyszukiwanymi hasłami są też tytuły filmów i seriali cieszących się największą popularnością: Sala Samobójców (6 miejsce), Przepis na życie (7 miejsce), Prosto w Serce (8 miejsce). Na 9 miejscu znalazl się portal ogłoszeniowy Tablica.pl a ścisłą dziesiątkę najpopularniejszych haseł w Polsce zamyka Adele. Dobry przepis na Polędwiczki Wieprzowe spędzał sen z powiek wielu gospodyniom domowym przez co znalazł się na szczycie wyszukiwanych haseł związanych z jedzeniem. Najczęściej wyszukiwanym filmem w wyszukiwarce była Sala Samobojców, najpopularniejsze hasło muzyczne tego roku to Ostatnia Nocka Maleńczuka. W sporcie najczęściej wyszukiwano informacji o walce Adamek Kliczko.


Najczęstsze hasła wyszukiwane w internecie w 2012 roku.


W niektórych kategoriach nie ma zaskoczeń. Jednym z najważniejszych wydarzeń 2012 roku były Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej - wpisywaliśmy Euro 2012 i Koko Euro Spoko. Duży odzew w sieci wywołały kontrowersjie wokół umowy ACTA. Na fali EURO 2012 wypłynęła też "najpiękniejsza kibicka mistrzostw", czyli Natalia Siwiec. Filmem, który wzbudził największe zainteresowanie, było "Jesteś Bogiem", a sportowcem Robert Lewandowski. Pozycję nr 1 utrzymał ubiegłoroczny zwycięzca - rozrywkowy serwis Kwejk.
Więcej zestawień z podsumowań wyszukiwań w tym roku można znaleźć na http://www.googlezeitgeist.com.

 

POWRÓT